poniedziałek, 29 lutego 2016

#27 Rosyjska niania odcięła dziecku głowę

To była jak scena z horroru, która niestety wydarzyła się naprawdę.
Rosyjska niania odcięła dziecku głowę.
                                                               Fot. www.tvn24.pl
Jak podaje tvn24.pl, 39-letnia mieszkanka Uzbekistanu która na co dzień pracowała w Moskwie jako niania, dopuściła się bestialskiej zbrodni. W momencie gdy rodzice 4-letniego dziecka poszli do pracy, ta bez żadnych skrupułów odcięła dziecku głowę a następnie podpaliła mieszkanie.
Kobieta oczywiście przyznała się do zbrodni, usprawiedliwia swój czyn tym ze chciała się zemścić na swoim mężu który podobno ją zdradził. Sama zainteresowana nie potrafi powiedzieć co miała wspólnego zdrada do zabicia dziecka. Co ciekawe nie kryła się ona jakoś specjalnie ze swoim czynem gdyż  zaraz po zbrodni której się dopuściła, bez wahania poszła na pobliską stację metra z głową swojej podopiecznej. Z relacji świadków zdarzenia, wiemy jeszcze ze krzyczała ,,Allah akbar!", ,,Jestem terrorystką" ,,Jestem przeklęta i zniszczona" ,,Jestem zamachowcem samobójcą"  ,,Zginę za sekundę, to jest koniec świata" 
Kobieta została oczywiście schwytana przez Policję i jest badana przez psychiatrę.
Fot. www.tvp.info.pl
Osobiście nie potrafię zrozumieć tej kobiety, jednak jest to kolejny przykład kiedy wyznawczy Allaha dopuszczają się tak okrutnego czynu. I nasuwa mi się tylko jedno pytanie, ile jeszcze osób będzie przez nich cierpiało?

Relacje świadków można oglądać na portalu YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=S0gpfi5Q6z8

Podzielcie się swoją opinią na ten temat w komentarzach. 

14 komentarzy:

 1. To straszne co się dzieje. Nie długo będziemy bać się wyjść z domu. Pozdrawiam TCK :) http://mojewlasne5minut.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Co się dzieje na tym świecie aż mnie przeraża ...
  Od siebie mogę dodać tylko ten filmik jako mój komentarz.
  https://www.youtube.com/watch?v=2Mx_LeNx2VY

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie się nasuwa inne pytanie - kto na tym nie ucierpi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gospodarka USA. Poczytaj sobie więcej na ten temat w internecie (chociaż mam nadzieję że nie jest to prawda)

   Usuń
 4. Mnie się wydaje, że ta pani jest po prostu chora psychicznie i to, że zabiła bezbronne dziecko nie ma nic wspólnego z tym w co wierzy. Niedawno zresztą Polak odciął swojej koleżance/korepetytorce głowę i jakoś nikt nie usprawiedliwiał tego mówiąc o nim "To katolik, na pewno dlatego ją zabił", tylko został ujęty i będzie musiał się poddać obowiązkowym badaniom psychiatrycznym. To, że w amoku nawiązywała do swojej religii jest chyba całkiem normalne u osób niezrównoważonych, ile razy wyznawcy innych kościołów, którzy mieli problemy z psychiką nawiązywali do końca świata, zgubienia grzesznej ludzkości.
  Na całym świecie nie tylko wyznawcy Allaha popełniają zbrodnie, popełniają je także ateiści, katolicy, prawosławni... po prostu - źli i chorzy ludzie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Co się ma zdrada męża do zabicia dziecka a to do islamu? W ogóle to nie wyobrażam sobie co musiało się dziać w jej głowie, że była w stanie zabić dziecko, do tego w ten sposób!

  OdpowiedzUsuń
 6. Straszne ... Ale kobieta równie dobrze mogła być chora psychicznie i nie miało to nic wspólnego z religią, którą wyznaje. Jednak i tak to co zrobiła to przechodzi ludzkie pojęcie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Straszne ... Ale kobieta równie dobrze mogła być chora psychicznie i nie miało to nic wspólnego z religią, którą wyznaje. Jednak i tak to co zrobiła to przechodzi ludzkie pojęcie...

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie osoby są nie obliczalne. To jest chore ! Jak można robić takie głupoty! Oczywiście mają wytłumaczenie.. religia. Fakt dzieli nas i różni, ale czy to nie chodzi aby człowiek czuł się bezpiecznie w swoim kraju? Jedno z pytań jakie sobie zadaję gdy widzę coś takiego: Czym zawiniły te ofiary? Inną wiarą? Odmiennym zdaniem? Teraz ci wszyscy uchodźcy podróżują do bezpieczniejszych państw, ale one już nie są aż tak bezpieczne jak kiedyś. Nigdy nie wiadomo który cię nie zabije. Jestem bardzo tolerancyjna, ale nie trawię bezsensownego zabijania. Chociaż czy jakiekolwiek ma sens? Na szczęście nie chcą przyjeżdżać tutaj do naszego kraju. A twoje pytanie jest słuszne "Ile osób jeszcze ucierpi?". Mam nadzieję że nikt, ale nadzieja matką głupich. Przyjeżdżają do innych krajów z inną religią i prawem, ale nie dostosują się bo po co? Przecież mogą robić co chcą, a jak coś zabiją wszystkich i powiedzą że dla Allaha.. Chora religia.

  http://karty-pamietnika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. To starszne, co robią ci wyznawczy islamu. Aż sie bać na ulicę. Aby to nie za szybko nie przyszło do Polski tak intesywnie jak w innych krajach. :/

  OdpowiedzUsuń